Компанія ТОВ "МЕТИЗ-МАРКЕТ" вдячна Вам за інтерес до продукції STEELFIX. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб якість наших товарів і сервісу завжди виправдовувала Ваші очікування. Ми постійно інвестуємо в розширення асортименту і нарощування товарного запасу, контроль якості, зростання знань наших фахівців і підвищення рівня обслуговування клієнтів.


STEELFIX

STEELFIX - це торгова марка, яка об'єднує найширший в Україні спектр кріпильних виробів з 2019 року. Нашими постачальниками є понад 100 підприємств-виробників з України, Європи та Азії. Більшість позицій постійно знаходиться у наших магазинах та складах у Києві. Команда нашої компанії робить вироби STEELFIX максимально доступними для Вас.


Soudal

SOUDAL (Бельгія) - провідний європейський розробник і виробник монтажних пін, герметиків, клеїв і спеціальних продуктів. Використовуючи тільки якісні компоненти і вивірену рецептуру, фірма випускає продукцію, гідну найвищої оцінки за якістю. Крім того, SOUDAL не створює економ-продуктів для східних ринків - у будь-якій європейській країні, наприклад, Німеччині або Україні, балон завжди наповнений відповідно до зазначеної кількості, а всередині балона один і той самий незмінно якісний склад. Багатий асортимент і висока якість SOUDAL дозволяють підібрати необхідний склад для багатьох робіт у будівництві і промисловості та бути впевненим у відмінному результаті. Якість SOUDAL підтверджена міжнародними і українськими сертифікатами. Серед аналогічної продукції лише склади SOUDAL пройшли випробування у системі УкрЦСМ.


Penosil

Асортимент продукції Penosil складається з будівельних пін, клеїв, герметиків, засобів для чищення, інструментів, продуктів будівельної хімії та будівельних матеріалів як для професіоналів, так і для домашніх користувачів. Сьогоднішній PENOSIL поєднує в собі 25-річний досвід роботи в сфері роздрібної торгівлі і обслуговування професіоналів в галузі будівництва з 45-річним досвідом роботи з рішеннями для промислової герметизації.


Tytan

Selena Group є світовим виробником широкого спектру продукції будівельної хімії, які забезпечує професійних підрядників і клієнтів якісними поліуретановими пінами, клеями, герметиками, системами ізоляції та іншими матеріалами. До складу групи входять понад 30 дочірніх компаній і 16 виробничих підприємств. Заснована в 1992 році, Selena була одним з першопрохідців, що пропонують сучасні будівельні рішення на польському ринку. На сьогоднішній день Selena Group налічує більше 1700 чоловік і входить в трійку провідних виробників однокомпонентного пінополіуретану в світі.